077-4423275

אודות Party Set - כלים חד פעמיים מעוצבים

חברת Party Set  מביאה לישראל את כל מה שחם בעולם הכלים החד פעמיים המעוצבים והאביזרים לימי הולדת ואירועים.

 

Party Set נולדה כשהצאצאית הפרטית שלי התקרבה לגיל שנה.

כחובבת עיצוב וחפצים יפים, מצאתי את עצמי משוטטת באתרי אינטרנט בחו"ל בחיפוש אחר הסט המושלם ליום ההולדת הראשון של בתי הבכורה. לבסוף, מצאתי את מה שרציתי: סט יום הולדת שנה – ורוד. לאחר שהוספתי לעגלת הקניות עוד כמה קישוטים נתלים, כובע יום הולדת ושקיות הפתעה לאורחים, סימנתי "משלוח בינלאומי" לישראל ובאותו הרגע התמונה המושלמת שראיתי בדמיוני, התפוגגה לה. המשלוח פשוט היה יקר מדי והפך את כל העניין למאוד לא משתלם. בדיוק אז נפלה ההחלטה! גם אנחנו בישראל רוצים ליהנות ממה שיש לעולם החד פעמי המעוצב להציע, אז עשיתי את זה.

חברת Party Set היא חנות אינטרנטית, שנבנתה בסטנדרטים גבוהים כדי להעניק לך את כל חווית הקנייה הנוחה, היעילה והבטוחה – ממש כמו בארצות הברית ובאירופה. כל סט נבחר בקפידה תוך הוספה והתאמת מוצרים משלימים שיהפכו את האירוע לחגיגה לעיניים!

בכל נושא תמצאו את הצעת האירוח הבסיסית שלנו של כלים חד פעמיים, אך זאת רק הצעה – אתם מוזמנים להסיר מוצרים ולהוסיף כמויות ולבחור מוצרים משלימים כמו: קישוטים, שקיות הפתעה, בלונים, קשים ועוד וכך ליצור לעצמכם את הסט האולטימטיבי.

אנחנו כאן כדי להקל עליכם בארגון המסיבה. בלחיצת כפתור תקבלו את החבילה שהרכבתם עם שליח עד הבית, הכל ארוז ומוכן עבורכם בלי לרוץ מחנות לחנות, לעמוד בתור ולחפש חניה. ניתן לרכוש מוצרים באתר 24/7 וללא כל מאמץ.

נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה בטלפון: 077-4423275 או צרו עמנו קשר.